Nowości w Abcpush.com

1484080449_label_new-red
Nowy tydzień przynosi nam dwie nowości, których wprowadzenie było naszym priorytetem podczas pracy w poprzednim tygodniu.

Pierwszym ważnym elementem jest dodanie zakładki „Zmiana hasła”, w którym to miejscu możecie w każdej chwili dokonać zmiany swojego obecnego hasła. Opcja ta mimo tego, że jest bardzo istotna, niestety nie była dostępna od samego początku działania projektu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych użytkowników postanowiliśmy jak najszybciej taką opcje wprowadzić.

Drugim elementem jaki pojawił się właśnie w Abcpush jest możliwość wyłączania oraz włączania „dzwoneczka” na stronie, na którym widoczna jest lista wysłanych notyfikacji. Od teraz w każdym momencie będziecie mogli usunąć „dzwoneczek” ze swojej strony i w każdym dowolnym momencie aktywować go ponownie.
Zmiana jest o tyle istotna, że pozwoli elastycznie dostosować działania marketingowe wewnątrz Waszej strony. Wiele serwisów bardzo często korzysta z kilku widgetów takich jak np. LiveChat czy np. CallPage lub LeadFinder. Dodanie trzeciego elementu jakim był „dzwoneczek” z notyfikacjami powodowało zbyt dużą liczbę widgetów widocznych dla usera w jednym momencie.

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie?
A może chcesz podzielić się swoimi uwagami?
Napisz do nas; dawid.medrek@abcpush.com lub skype: dmedrek90

Z chęcią odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Chcesz wypróbować abcpush.com przez 14 dni za darmo?
zrzut-ekranu-2016-12-15-o-15-19-45

Dodaj komentarz